СУТЬ ПРОЄКТУ: КУПИ ЧАШКУ КАВИ НАПЕРЕД, АБИ ТВОЯ УЛЮБЛЕНА КАВ'ЯРНЯ ВІДКРИЛАСЬ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ

Під чашкою кави ми маємо на увазі сертифікат на суму 50 грн., який можна буде використати в улюбленому закладі після карантину, обмінявши на доппіо, еспресо, фільтр-каву, капучіно чи лате на традиційному або рослинному молоці.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1. Обирай зі списку свою улюблену кав'ярню та кількість горняток (сертифікатів).

2. Оплати свої сертифікати карткою, Apple Pay чи Google Pay.

ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ЧАШКИ — 50 ГРН.
В цю вартість входить один напій на вибір: доппіо, еспресо, фільтр-кава, капучіно чи лате на традиційному або рослинному молоці.

3. Після оплати тобі на пошту прийде унікальний код, який зможеш пред'явити на касі у кав'ярні після закінчення карантину.
Наші партнери
ALPRO
Сталість у харчуванні – сталість у виборі кави - сталість у партнерстві. Це все можливо разом з брендом ALPRO, який долучився до соціального проекту «Все буде кава».


Ми переконані, що спільними зусиллями нам вдасться подолати наслідки кризи, яка болюче позначилась на представниках малого бізнесу. Надаючи підтримку кав'ярням третьої хвилі, ми не лише створюємо додаткову можливість відновити свою роботу для тих, хто розділяє наші цінності професійного приготування кавових напоїв, але й лишаємось сталим елементом здорового способу життя для наших постійних споживачів. Тож, підтримуйте проект, купуйте чашку кави наперед і смакуйте нею без обмежень після карантину!

ГАЛИЧИНА
Карантин завершиться і українці знову відвідуватимуть свої улюблені кав'ярні та будуть насолоджуватися смачною кавою у колі друзів. Але для цього кав'ярням потрібна допомога.
Тому молочна компанія Галичина підтримує усі кав'ярні, які беруть участь у проєкті, і передає їм молоко для барист.
Barista Milk – спеціально підібране молоко для приготування найсмачнішої кави та створення лате-арту.
+380953506098
info@bigbangers.com.ua
З будь-яких питань звертайтеся до нас по телефону, поштою або в соціальних мережах.